Blero nuk po ndalet, publikon sërish një super-bashkëpunim.

Blero ka prezantuar këngën e tij më të re, sërish bashkëpunim me një nga këngëtaret më të dashura të skenës sonë.

Pas këngëve me Leonora Jakupin dhe Burakun, këtë herë ai sjell një këngë bashkë me Kaltrina Selimin, atë me titull “T’kam humb”.

Edhe kjo këngë është prezantuar në kuadër të programeve festive që po xhirohen tashmë për festat e fundvitit./Gazeta Express/