Publikohet kënga e re e kombëtares, “Kuq e zi je ti” (video)

 

Sponsori gjeneral i kombëtares shqiptare, “Digitalb”, në bashkëpunim me këngëtarët e mirënjohur shqiptarë Elvana Gjata dhe Florian Mumajesi gjithashtu edhe me mbështetjen masive të grupit të tifozave kuqezinj kanë përgatitur këngën e re për kombëtaren shqiptare të titulluar “Kuq e zi je ti”.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT