PSG kërkon yllin e ri të Seria A

 

PSG me milionat e saj nuk e ka ndërmend të ndalet në mercato, duke transferuar të gjithë ata futbollistë të cilët i dëhsiron dhe duan të transferohen në Ligue 1.
Së fundi sipas mediave italiane, kampionët e Francës, ka vënë në shënjestër transferimin e mesfushorit të Lacios, Felipe Anderson.
Braziliani është lojtari më i mirë te Lacio, dhe zbulimi më i madh i këtij sezoni në Seria A. Vlera e tij në treg llogaritet mbi 30 milion euro./DrenicaPress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT