PSG kërkon yllin e Realit (FOTO)

PSG për të mos e lënë të largohet Marco Verratin nga skuadra, i ka premtuar se në “Parce de Prince” do të sjell përforcime të mëdha.

Dhe sipas gazetës franceze Le Parisien, PSG po kërkon sulmuesin e Realit, Gareth Bale.

Kurse sot në një sondazh të gazetës spanjolle “AS”, 42% e të anketuarëve shkuajnë se Reali do ta shesë Gareth Bale, për t’i bërë vend sulmuesit të Monaco, Mbappe./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT