PSG, ja sa do të kushtoj Di Maria

PSG i ka vënë syrin transferimit të mesfushorit të Manchester United, Angel di Maria, dhe për të cilin duhet të shpenzoj shumë.

Sipas mediave franceze, kampioni i Ligue 1 ka bërë gati një ofertë me vlerë prej 70 milionë euro për blerjen e reprezentuesit argjentinas.

United preferon më shumë shkëmbimin me Edison Cavanin, por parisienët nuk duan largimin e sulmuesit uruguajan.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT