PSG-Barcelona, formacionet zyrtare

PSG dhe Barcelona takohen në Francë për të zhvilluar ndeshjen e parë të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të këtij takimi.
PSG: Sirigu; Van der Wiel, Marquinhos, Thiago Silva, Maxwell; Rabiot, Cabaye, Matuidi; Pastore, Cavani, Lavezzi
Barcelona: Ter Stegen – Montoya, Pique, Mascherano, Alba – Rakitic, Busquets, Iniesta – Messi, Suarez, Neymar.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT