PSG-Arsenal i ndajnë pikët (video)

 

Derbi i kësaj xhiroje në mes të PSG dhe Arsenalit është mbyllur pa fitues. Edison Cavani ka shënuar golin më të shpejtë në xhiron e parë të Ligës së Kampionëve.

Pas vetëm një minuti lojë, PSG shënon gol me një goditje precize më kokë të uruguajanit.

Arsenali ka barazuar në minutën e 78-të me Alexis Sanchez.

Edhe ndeshja tjetër në këtë grup në mes të Baselt dhe Ludogorets u mbyll pa fitues 1-1./Drenicapress.info/

https://www.dailymotion.com/video/x4s6my6_sport

https://www.dailymotion.com/video/x4jhobf_alexis-sanchez-goal-hd-psg-1-1-arsenal-13-09-2016-hd_sport

- Advertisement -

MË TË FUNDIT