Pse Shaqiri në bankë, tregon Mancini

     

    Xherdan Shaqiri nuk luajti nga minuta e parë me Interin në duel me Fiorentinën, dhe trajneri Roberto Mancini, tregon vendimin e tij.
    “Shaqiri luajti mirë, por ai luajti të enjten dhe ishte vendim i mirë që të mos startojë në takimin e sotëm”, tha italiani për faqen zyrtare të skuadrës.
    Interi pësoi humbje nga Fiorentina, duke minimizuar gjasat për një plasma në Ligën e Kampionëve./DrenicaPress/