Protestuesit mblidhen para KEDS-it (Foto)

Protestuesit kanë vazhduar marshutën e tyre nga Gjykata Kushtetuese drejt selisë kryesore të KEDS-it.

Ndërkaq në hyrje të ndërtesës shihet një numër i madh i forcave të Policisë së Kosovës.

Ndërkaq protestuesit do të protestojnë para ndërtesës së KEDS-it për shkak të çmimit të shtrenjtë të rrymës dhe fryrjes së faturave.

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT