Prokuroria e Mitrovicës jep detaje për kërcënimin që i është bërë Agim Bahtirit dhe familjes së tij

Kreu i Komunës së Mitrovicës së Veriut, Agim Bahtiri është kërcënuar me jetë, raporton GazetaBlic.

Lidhur me këtë, Prokuroria Themelore e Mitrovicës ka dhënë detaje për media, nga ku është bërë e ditur se kanë nisur hetimet.

“Prokuroria Themelore e Mitrovicës, njofton opinionin se si rrjedhojë e kërcënimeve ndaj kryetarit të Mitrovicës së Jugut A.B., është vlerësuar e nevojshme prezenca policore në vendbanimin e ankuesit”, thuhet në komunikatës së Prokurorisë.

Paisje për ngjyrosje

Paisje për ngjyrosjeNga 49.99€❌ në vetëm 22.99€✅Transporti gratis në gjithë Kosovën ( 3€ në Maqedoni, Shqipëri)Me kompresorin revolucionar ju mund të ndiheni profesionist në lyerjen e ambienteve tuaja të brëndshme ose të jashtme.Jashtëzakonisht kompakt për tu mbajtur në dorë, thjeshtë mbushni rezervuarin e pajisjes me ngjyrë, tërhiqni këmbëzën dhe filloni lyerjen.Përparësitë e produktit:✅ Lyerje efiçiente në sipërfaqe të drejta, tavane, tulla, drunjë,beton apo çfarëdo sipërfaqe tjetër.✅ Me butonin për të ju përshtatur dorës✅ Jashtëzakonisht i lehtë në peshë dhe perdorim✅ Nuk bën rrëmujë dhe i lehtë për pastrim.✅ Kurseni kohë, ngjyrë dhe paraTransporti gratis në gjithë Kosovën ( 3€ në Maqedoni, Shqipëri)🚖Produktet vijnë 100 % si në foto.👌Nëse ju vjen ndryshe mos e pranoni porosinë.Pagesa në momentin e pranimit të dërgesësProduktit arrin te ju brenda 1-3 ditë pune.Blerje të shpejtë, të besueshme dhe të sigurt pa rrezik vetëm te Prishtina MALLPËR POROSI NA SHKRUANI NË MESAZHKodi 12

Posted by Prishtina MALL – Dyqan online on Thursday, October 15, 2020

Komunikata e plotë:

Prokuroria Themelore e Mitrovicës njofton opinionin se bazuar në informatat dhe të dhënat e pranuara në adresë elektronike nga ankuesi – kryetari i Mitrovicës së Jugut A.B., Prokuroria Themelore në Mitrovicë, ka autorizuar hetuesit policorë të ndërmarrin veprime hetimore mbi dyshime të “Kanosjes, shantazhit dhe detyrimit” ndaj të njëjtit.

Prokuroria Themelore e Mitrovicës, njofton opinionin se si rrjedhojë e kërcënimeve ndaj kryetarit të Mitrovicës së Jugut A.B., është vlerësuar e nevojshme prezenca policore në vendbanimin e ankuesit.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT