Prizrenasi rreh gruan e tij amerikane

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar (shqiptar), pasi që ka sulmuar fizikisht gruan e tij- shtetase amerikane.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe më pas i është ofruar trajtim mjekësor, transmeton Express.

Njoftimi i policisë:

Prizren 27.06.2017-21:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, viktimën femër shtetase të Amerikës. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim i nevojshëm mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT