Pritje madhështore për Policët e Njësisë Speciale në Mitrovicë (VIDEO)

Pjesëtarët e Policisë së Kosovës janë pritur me brohoritma nga qytetarët në Mitrovicë të Jugut.Numër i konsiderduëshm i tyre kanë dalë që t’i presin policët pas kthimit nga Jarinja dhe Bërnjaku, transmeton Observeri.

Thirrjen për këtë pritje e ka bërë Kryetari i Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT