Prishtinë, sulmohet nga bashkëshorti fizikisht një grua

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Mësohet se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim i nevojshëm mjekësor.

Në njoftim nuk janë bërë të ditura shkaqet e sulmit.

Policia ka njoftuar se ende nuk ka të arrestuar, ndërsa rasti është duke u hetuar nga njësitet relevante policore./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT