Prishtinë, rrahje mes femrave

Raportohet se viktima femër K-Shqiptare është sulmuar fizikisht nga e dyshuara tjetër femër K-Shqiptare duke e shtyrë dhe rrëzuar nga shkallët e korridorit, njofton Policia e Kosovës.
Viktima nuk kishte pësuar lëndime. E dyshuara lidhur me rastin eshte intervistuar .Me urdhër te prokurorit rasti vazhdon ne procedurë të rregullt./Indeksonline/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT