Prindërit kontrollojnë vogëlushen nga monitori, ajo që shikojnë i lë pa fjalë (Foto)

​Çifti i bashkëshortëve anglez Chloe Owens, 26 vjeçe dhe i shoqi i saj Dave, 35 vjeç, mbetën pa fjalë kur panë në monitorin me të cilin kontrollonin vajzën e tyre në dhomën e gjumit se ndërsa ajo nuk flinte por ishte me ta, në shtratin e saj ishte një fantazmë.

Ngjarja ka ndodhur në Swanley, të Anglisë dhe siç raporton “Mirror”, vogëlushja Lola, 10 muajshe, ishte zgjuar dhe po qëndronte me prindërit në sallon. Në atë moment i ati vendosi të fikë monitorin, por mbeti i shokuar pasi në krevat pa ishte imazhi i një fëmije në krevat.

Dave e fiksoi menjëherë në fotografi me celular këtë moment dhe rendi drejt dhomës së gjumit, por nuk u gjet asgjë në krevat.

“Shpesh dëgjonim hapa nga kati sipër, por mendonim se ishin fqinjët. Tani dyshojmë se bëhet fjalë për një fantazmë”, thotë Chloe.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT