Presidenti Thaçi shkon për vizitë te prindërit e Kadri Veselit

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka njoftuar se mbrëmë ka vizituar familjen e kreut të PDK-së, Kadri Veseli, raporton Gazeta Express.

Thaçi i është referuar Veselit si vëlla i gjakut e i luftës, derisa ka publikuar në Facebook fotografi së bashku me prindërit e tij.

“Mbrëmë, me bacën Fazli dhe nënën Ajshe, në shtëpinë e Kadriut, vëllait të gjakut të luftës”, ka shkruar ai.

Ditë më parë edhe kreu i PDK-së, Kadri Veseli, ka njoftuar se ka vizituar prindërit e presidentit Thaçi në Burojë. /Express/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT