Portugalia po avancon (video)

 

Portugalia është shumë afër trofeut të Euro 2016 pasi kanë mbetur edhe 10 minuta lojë dhe është duke avancuar me rezultat 1-0.

Golin e ka realizuar Eder në minutën e 109-të me një gjujatje të fortë nga rreth 20 metra.

https://www.dailymotion.com/video/x4jj61p_eder-goal-hd-portugal-1-0-france-final-10-07-2016-hd_sport

- Advertisement -

MË TË FUNDIT