Portugalia pa yllin e saj kundër Uellsit?

 

Portugalia dhe Uellsi luajn sonte gjysmëfinalen e Euro 2016 prej orës 21:00, ku do t’i shohim përball dy yjet e futbollit botëror Cristiano Ronaldo dhe Gareth Bale.

Por në kampoin portugez kanë filluar “dridhjet” e frikës, pasi për ta ka mundësi që të mos luaj mbrojtësi Pepe, më i mirë për portugezët në këtë repart.

Pepe është ankuar për probleme  muskulare dhe trajneri Santos në konferencë për shtyp ka thënë se ende nuk dihet për rikuperimin e plotë të Pepes dhe do të pres deri në minutën e fundit për të./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT