Porto “terrorizon” Bayernin (video)

 

Kanë kaluar vetëm 10 minuta dhe Porto po dominon në duel me gjigandët e Bayern Munich.
Kampinët portugez pas vetëm 10 minutave lojë kanë shënuar dy gola me Ricardo Quaresman.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT