Portierit të Barcelonës i bëhet qejfi që Juve u bë kampion

Juventusi është shpallur për të katërten herë radhazi në Seria A, dhe për të 33 herë kampion në Itali.
E kjo e ka gëzuar edhe portierin e Barcelonës, Caludio Bravo, ngase te kampionët luan bashkëvendasi i tij Arturio Vidal.
“Shumë urime Vidal. Më bën krenar fakti se e di historinë tënde. Arritje e madhe mik. Një përqafim të madh”, ka shkruar Claudio Bravo në Twitter.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT