Portieri spanjoll bën gafën e vitit (video)

Rayo Vallecano është mundur 1:2 nga Zaragoza në shtëpi dhe për këtë fajtor duket të jetë portieri, Paulo Gazzaniga, i cili ka bërë gafën e vitit.

Shiko videon:

https://www.youtube.com/watch?v=6KS9632EYVg