Policia tregon gjërat që gjeti në zyret e Vetëvendosjes (Foto)

Policia e Kosovës ka ekspozuar edhe gjërat tjera që janë gjetur dje gjatë bastisjeve në zyret e Lëvizjes Vetëvendosje.

Në mesin e mjeteve që janë gjendur ka: gazmaska, gaz lotsjellës, mjete për shpimin e gomave, filikaça, radiolidhje për komunikim, shufra metalike, si dhe disa substanca tjera në pluhur, i cili ende nuk është ekzaminuar nga policia për përmbajtje.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT