Policia rrethon Qeverinë (Foto)

Përderisa marshi i opozitës po vazhdon drejt ndërtesës së KEDS-it, policia e Kosovës ka rrethuar ndërtesën e Qeverisë, trasnmeton zeri.info.

Ata po bëhen gati për rikthimin e protestuesve atje, ku pritet edhe të jetë situata më e tensionuar.

Policë të njësisë speciale janë rreth e përqark ndërtesës së Qeverisë dhe po presin në heshtje ardhjen e protesutesve.

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT