Policia në KQZ, po interviston një zyrtarë të këtij institucioni

Njësitet e Policisë së Kosovës për momentin janë duke qëndruar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.

Burime të IndeksOnline bëjnë të ditur se polica ka shkuar në KQZ, për të intervistuar një zyrtar të këtij institucioni, për një aplikacion që është duke qarkulluar online për të regjistruar votuesit nga diaspora.

Për këtë rast ende nuk janë deklaruar Policia e Kosovës dhe as KQZ.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT