Policia largohet edhe nga shtëpia e Albulena Haxhiut, nuk e gjejnë në shtëpi

Policia e Kosovës të cilët që nga orën e mëngjesit ishin te shtëpia e deputetes së Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu tashmë janë larguar.

Sikurse Albin Kurti as ajo nuk ndodhej në shtëpi.

Ndryshe, nga ta Donika Kadaj – Bujupi nga radhët e AAK-së, tashmë është arrestuar.

Për të tre dhe për Faton Topallin tashmë ka fletë arrest, për përdorimin e gazit lotsjellës në Kuvend./ Lajmi.net

- Advertisement -

MË TË FUNDIT