Policia kapet ‘mat’, kalon në të kuqën (Video)

Policia e Kosovës shpesh herë është fotografuar dhe incizuar duke shkelur rregullat në komunikacion.

Kësaj here, në një video të siguruar nga Arbresh.info shihet vetura e Policisë duke kaluar në të kuqën.

Ngjarja ka ndodhur në udhëkryq te Katedralja.

Për më shumë shikoni videon më poshtë:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT