Policia jep detaje për të moshuarën që u hodh nga ndërtesa në Prishtinë

Një grua e moshuar ka kërcyer nga një ndërtesë në Prishtinë, rreth dy orë më parë. 

Sipas Policisë së Kosovës rasti ka ndodhur në lagjen Mati 1.

E njëjta është dërguar menjëherë për trajtim mjekësor në QKUK.

Rastin e ka konfirmuar  zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi, për GazetaBlic, i cili dha detaje të tjera.

“Sot më, 05.07.2020 rreth orës 19:20, policia është njoftuar se një person, (femër e moshuar) ka kërcyer nga një ndërtesë në Prishtinë (mbrapa furrës “Qerimi 3”). Pos, policisë aty ka dal edhe ekipi mjekësor të cilët e kanë dërguar me shenja jete për në QKUK”, ka thënë Kasniqi.

Policia po merret me ekzaminimet në vendin e ngjarjes dhe me rrethanat si ka ndodhur rasti.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT