Policia e Kosovës hapë konkurs për pranimin e zyrtarëve të rinj policorë

Policia e Kosovës ka hapur konkurs për të pranuar zyrtarë të rinj policorë.

Këtë e ka konfirmuar vet institucioni në fjalë përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, përcjell GazetaBlic.

Më poshtë edhe komunikata e plotë dhe vegëzat e mundshme për të aplikuar.