Policia e Kosovës gjen pak kohë për ushqim (Foto)

Policia e Kosovës, Njësia Speciale sot ka pasur punë me protestuesit për t’i shpërndarë me gaz lotsjellës.

Ata kanë gjetur pak kohë për të ngrënë, në kushte jo të mira, në oborrin e Qeverisë.

Deri më tash 4 policë janë të lënduar nga ana e protestueseve, disa kalimtarë të rastit.

Protesta po vazhdon dhe tash protestuesit janë zhvendosur tek Qeveria e Kosovë në shesh.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT