Policia e kërkon Albulenën, e Albulena n`Rrokum (Video)

E ftuar në emisionin Rrokum Roll në TV Rrokum, ishte deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu.

“Rreth orës 6:00, Policia e Kosovës i ka bastisë zyrat e VV-së. Këto janë veprime të Isa Mustafës dhe Skender Hysenit”, ka thënë ajo.

“E kam marr një SMS nga Departamenti i Krimeve të Rënda”, tha Haxhiu, duke konfirmuar se është e kërkuar nga Policia.

Gjatë intervistës, Policia kishte shkuar tek prindërit e saj

- Advertisement -

MË TË FUNDIT