Policia del me raport shtesë për vrasjen e rëndë në Gradicë të Drenasit

Ngjarja e rëndë në Gradicë të Drenasit ku mbeti i vrarë një person i mitur dhe një i plagosur rëndë ka tronditur të gjithë.

Lidhur me këtë rast, policia e Kosovës përmes raportit zyrtar ka bërë të ditur se janë arrestuar dy të dyshuarit.

Në njoftim thuhet:

Raport shtesë:
VRASJE E RËNDË
Fsh. Gradicë, Gllogoc, 05.04.2021 – 20:23. Lidhur me rastin, janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë dhe të njëjtit janë dërguar në mbajtje. Nga të dyshuarit është konfiskuar një pushkë gjuetie.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT