Policia, barrikadë para Qeverisë

Njësitë speciale janë barikaduar para ndërtesës së Qeverisë menjëherë pasi që para kësaj ndërtese janë mbledhur simpatizantë të Vetëvendosjes dhe AAK-së.

Forca të shumta të Policisë po e ruajnë ndërtesën e Qeverisë.

Protestuesit janë mbledhur para Qeverisë për të kërkuar lirimin e deputetes Donika Kadaj-Bujupi, e cila është arrestuar sot në mëngjes.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT