Policia arreston një person në Sakofc

Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë një person në fshatin Skanfc të Drenasit.

Këtë lajm e ka konfirmuar Policia e Kosovës ku ka bërë të ditur se është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij është gjetur dhe konfiskuar një arme zjarri. Pas intervistimit me urdhër të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedure të rregullt.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT