‘Policët’ e armatosur të armatosur vjedhin një makinë

Një grabitje në orët e vona të mbrëmjes së premte ka ndodhur në një rrugë dytësore në autostradën Tiranë-Durrës.

Dy persona të veshur me uniform të ngjashme me atë të policisë kanë ndaluar një automjet.

Personat e armatosur dhe maskuar i kanë marrë automjetin të ndaluarit dhe më pas janë larguar.

E.K. 20 vjeç nga Tirana ka bërë denoncim në polici. Ngjarja ka ndodhur në kilometrin e pestë të autostradës.

Pas denoncimit, forcat e policisë kanë grabitur pika të shumta kontrolli për kapjen e dy grabitësve.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT