Polac, shkelet këmbësori

 

Në fshatin Polac të Skenderajt ka ndodhur një aksident trafiku, ku ngasësi i makinës Ford nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë ka shkelur një këmbësor.

Këmbësori ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar në spitalin e Mitrovicës për tretman mjekësor, kurse ngasësi i makinës është arrestuar nga policia.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT