Pogba flet për të ardhmen

     

    Mesfushori i Juventusit, Paul Pogba, është emri më i lakuar në tregun e transferimeve të kësaj vere. Sipas mediave, franceze një ditë është pran Barcelonës, tjetrën ditë pran Realit, PSG, City dhe klubeve tjera të mëdha evropiane.

    Talenti francez ka folur për këto spekulime duke thënë se ato nuk janë të rëndësishme.

    “Spekulimet nuk janë të rëndësishme. Kam dëgjuar se një ditë Pogba do të shkojë atje, një ditë diku tjetër. E vërteta është se askush nuk i ka dëgjuar bisedat private që kam zhvilluar me menaxherin, familjen time dhe Juventusin”, u shpreh ai.