Pochetino: Të zhgënjyer por krenar

 

Tottenhemi humbi finale ndaj Chelseat, por trajneri Mauricio Pochetino u shpreh se skuadra e tij është e zhgënjyer, por krenar me lojën e treguar.
“Ne jemi të zhgënjyer por krenar sepse ne luftuam shumë dhe treguam karakter. Më vjen keq për tifozët tanë të cilët ishin të shkëlqyer përsëri”, tha Pochetino pas takimit./DrenicaPress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT