Po deklasohet Realin, Iniesta shënon supergolë (video)

 

Barcelona ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Realit dhe po avancon me rezultat 0-3.

Golin e tretë e realizoi Iniesta pas një asistimi maestral të Neymar.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT