Plisat nuk e duan Hajrizin: Kërkojnë dorëheqjen e kryesisë së Sigal Prishtinës

Tifo grupi i organizuar i kryeqytetit, “Plisat” po e kërkojnë dorëheqjen e kryesisë së KB Sigal Prishtinës.

E gjithë kjo as transferimit të Drilon Hajrizit në Prishtinë.

Ky i fundit nuk ka qenë asnjëherë i dashur për tifozët prishtinas dhe gjithmonë është fyer nga ta.

“Kryesia e Plisave dhe të gjithë Plisat, po ashtu edhe qytetarët e Prishtinës, kërkojnë menjëherë dorëheqjen e kryesisë së klubit KB Sigal Prishtina”, thuhet në komunikatën zyrtare.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT