“Plaku vizionar”: Një këmbë-shtrembër si Gruevksi po na mashtron (Video)

Duket se fjalët e një të moshuari vizionar po dalin të jenë të vërteta.
Ai gjatë një prononcimi për media në vitin 2012 kishte thënë se kryeministri maqedonas, Nikolla Gruevski, është mashtrues dhe hajdut, ndërsa të njëjtën gjë e tha edhe për politikanët shqiptar në Maqedoni, transmeton Telegrafi.
Për më tepër dëgjoni dy prononcimet e plakut nga Lojani i Maqedonisë.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT