Pjesae parë: Arsenal-Dinamo 2-0 (video)

 

Arsenali e ka mbyllur pjesën e parë në favor të saj, pasi po avancon me dy gola ndaj Dinamo Zagreb.

Golashënues ishin Mesut Ozil (29’) dhe Alexis Sanchez (33’).

- Advertisement -

MË TË FUNDIT