Pesë lojtarët që konsiderohen të pashitshëm te Interi (Foto)

Interi ka siguruar kualifikimin në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Objektivi i skuadrës së drejtuar nga Roberto Mancini në sezonin e ardhshëm është Liga e Kampionëve, pse jo edhe titulli.

Sipas La Gazzetta dello Sport, vetëm pesë lojtarë janë të pashitshëm te Nerazzurrët gjatë verës dhe më poshtë keni emrat e tyre. /Telegrafi/

1. Joao Miranda

MILAN, ITALY - APRIL 23:  Joao Miranda of FC Internazionale Milano in action during the Serie A match between FC Internazionale Milano and Udinese Calcio at Stadio Giuseppe Meazza on April 23, 2016 in Milan, Italy.  (Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

2. Geoffrey Kondogbia

Geoffrey+Kondogbia+FC+Internazionale+Milano+YEA4sgS4ocfx

3. Marcelo Brozovic

FC Internazionale Milano v SSC Napoli - Serie A

4. Ivan Perisic

Inter Milan's forward from Croatia Ivan Perisic celebrates after scoring a goal during the Italian Serie A football match between Inter Milan and Bologna at the San Siro Stadium in Milan on March 12, 2016. / AFP / GIUSEPPE CACACE        (Photo credit should read GIUSEPPE CACACE/AFP/Getty Images)

5. Mauro Icardi

FC Internazionale Milano v Empoli FC - Serie A

- Advertisement -

MË TË FUNDIT