Pesë kundërshtarët e Barcelonës, Atleticos dhe Realit deri në fund të sezonit

 

Pas 33 xhirove të zhvilluara Barcelonën, Atleticon dhe Realin i ndan vetëm një pikë në renditjen tabelare të La ligës.

Barcelona në pesë xhirot e mbetura do të luaj kundër Deportivos, Sportingut, Betisit, Espanjolit dhe Granadas.

Atletico do të luaj me Bilbaon, Malagan, Rayon, Levanten dhe Celtan.

Reali do të luaj me Vilarealin, Rayon, Sociedad, Valencia dhe Deportivon./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT