Përplasja e plotë përmes videos ndërmjet Xhavit Halitit dhe Anton Qunit

Indeksonline ua sjellë pamjet e përplasjes ndërmjet nënkryetarit të Kuvendit, Xhavit Halitit dhe deputetit të LDK-së, Anton Quni.

E gjithë kjo përplasje erdhi  lidhur me çështjen e 8 milionë markave të dhuruara në kohën e luftës.

Shikoni pamjet më poshtë: