Përmbledhje nga ndeshja Feronikeli 1:1 Vëllaznimi (VIDEO)

Feronikeli dhe Vëllaznimi kanë ndarë pikët duke luajtur baras 1:1 në një ndeshje që dy golat i solli në minutat shtesë, dhe tani dy ekipet do të kërkojnë ikjen nga barazhi në xhiron e fundit.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT