Përleshje masive me sakica në Mitrovicë, ka të lënduar (Foto/Video)

Një rrahje masive ka ndodhur para pak çastesh në Mitrovicë, konkretisht në rrugën “Mbretëresha Teutë”.

Sipas dëshimtarëve të rastit thuhet se përleshja ka ndodhur mes gati 14 personave mosha e të cilëve sillet rreth 15 vjeç deri në 21, shkruan lajmi.net

Njërit prej tyre thuhet se i është prerë veshi me sakicë ndërkohë ka edhe të tjerë që janë therë.

Gjatë konfliktit janë përdorur sakica dhe shkop druri. Ndërkaq Policia shihet të jetë në vendin e ngjarjes

Lajmi.net më pasë do ju sjell informata edhe nga Policia./Lajmi.net

mitro-1

mitro-2

Mitrovice, perleshje

- Advertisement -

MË TË FUNDIT