Përleshje fizike në Leposaviq, arrestohen tre të dyshuar

 

Janë arrestuar tre serbë të dyshuar, pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje kishin kanosur verbalisht si dhe përleshur fizikisht në mes veti. Si pasojë e përleshjes njëri nga të dyshuarit ka pësuar lëndime trupore për çka dhe është dërguar në tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit pas inicimit të rastit të dyshuarit janë liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT