Përkujtimi për bëtejë bënë bashkë anëtarët e LDK,-së VV,-së AAK-së (FOTO)

Në një foto të postuar në rrjetet sociale, shihen të bashkuar Anton Çuni i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Rrustem Berisha i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, dhe Fisnik Ismajli i Lëvizjes Vetëvendosje.

Shkas për këtë takim duket se janë bërë listat e Veteranëve të luftës, pasi që të tre këta kanë qenë bashkëluftëtarë në Zonën e Dukagjinit.

“Në mes shqiptarëve nuk ka kufij. Në kujtim të betejës së Koshares”, ka shkruar Anton Çuni, në profilin e tij në Facebook.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT