Përgjaket rruga Prishtinë-Ferizaj, 3 të vdekur nga një aksident komunikacioni

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodh sot në orët e hershme të mëngjesit në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, në afërsi të fshatit Llugaxhi.

Aksidenti ka ndodh rreth orës 7:30 në mes të një kamioni dhe një veture me targa të huaja. Rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës njofton Indeksonline.

Mësohet se personat që humbën jetën janë dy femra dhe një mashkull.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT