Përfundon takimi i liderëve opozitar, caktohet data e protestës

Ka përfunduar takimi i liderëve opozitar në selinë e AAK-së.

Ramush Haradinaj, Visar Imeri dhe Fatmir Limaj kanë marrë vendim që sot nuk do të ketë protesta.

I pari i AAK-së ka thënë se do të takohemi më 28 nëntor në shesh për protestën e radhës.

“Ajo që është e rëndësishme është se më 28 nëntor takohemi në shesh”,ka thënë shkurt Haradinaj./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT